Donna - bielizna damska
Bielizna nocna
2009-03-01 10:33:40

Przytulne ciepło, łagodne kolory, wesołe, radosne desenie, bądź uspokajająco stonowane, jednolite barwy. To możliwości, jakie rozpościera przed nami firma DONNA prezentując bogatą kolekcję bielizny nocnej.

Noc, to czas wypoczynku, odprężenia, ale czasami również chłodu. Dlatego bielizna nocna jest bardzo ważna dla komfortu naszego samopoczucia i regenerowanych, podczas snu, sił. Kolorowe piżamki w zabawne wzory poprawią nam na pewno humor po ciężkim dniu. Miękkie, puszyste szlafroczki otoczą nas ciepłem, a bawełniane koszulki pozwolą spokojnie cieszyć się wyśnioną wolnością.

Jest też drugie oblicze nocnej bielizny. To urok świec o północy, zapach kadzideł w pokoju i błyszczący żar kobiecości, odcinający się satynowym blaskiem od fragmentów nagiej skóry. Taką właśnie bieliznę nocną firma DONNA chce ofiarować kobietom, którym zależy na podkreśleniu swojego temperamentu, powabu i zalotności. Dobry makijaż, zmysłowe perfumy to jeszcze nie wszystko. Najbardziej nęcącym i pobudzającym wyobraźnię elementem kobiety jest jej bielizna nocna. Tajemnica, jaką podkreśla, a jednocześnie ukrywa zwiewna koszulka jest ogromnym bodźcem dla wyobrażeń. Urok roztaczany przez dobrze dobrany stanik i frywolne majteczki jest gwarancją sukcesu. Dlatego warto zastanowić się odrobinę dłużej nad wyborem bielizny nocnej i efektu, jaki chcemy osiągnąć.

Copyright 2006-2009 © Donna. Wszystkie prawa zastrzeżone Ta strona używa pliki cookie. Więcej o ciasteczkach »